fbpx
Ehil ellerde sıhhat bulmama yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.
Ni*** Ro** / 01-02-2018
 
Tedavime başladığım günden bitimine kadar karşılaştığım ilgi ve alakaya teşekkür ederim. Ayrıca Doç. Dr. Kerem Bey’e ve Sabriye Hanım’a ayrıca teşekkürlerimi arz ederim.
Ha*** Ak*** / 14-02-2018
 
Bilinçli ve saygın kişilerle birlikte tedavimi olduğum için çok mutluyum. Her şey için teşekkürler hepinize. Saygılarımla.
Ha**** De** / 06-02-2018
 
İnsan olarak kendinizi iyi hissedeceğiniz, işinin ehli uzmanlar tarafından tedavi edildiğinizden emin olduğunuz bir tedavi merkezi. Tedavim süresince benden yakın ilgilerini esirgemeyen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.
Se*** Baş*** / 08-02-2018
 
Bana ameliyat önermişlerdi. Ameliyat olmak istemediğim için fizik tedavi ve rehabilitasyon doktoru Doç. Dr. Kerem Alptekin’e geldim. İyi ki gelmişim. Buradaki bütün çalışanlar arasında kendimi çok daha iyi hissettim. Tedavim sırasında bana yakın ilgisini esirgemeyen başta Sayın Nilüfer Uyanık olmak üzere diğer arkadaşlara da sonsuz teşekkürler ediyorum. Tabi ki sevgili doktorum Dr. Kerem Alptekin’e de teşekkürlerimi ve sevgilerimi gönderiyorum.
Sab*** Sar*** An*** / 14-02-2018
 
Bel kilitlenmesi ile başıma gelen L3 bel fıtığı için yaptığım görüşmelerde ameliyat önerilmişti. Sağlık personeli ve eczacı, öğretim üyesi olmam nedeniyle ameliyat olmadan sağlığıma kavuşmak istedim. Sosyal medyada Dr. Eser Alptekin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini gördüm ve araştırdım. Doç. Dr. Kerem Alptekin’in tedavideki titizliğine çok teşekkür ederim. Tedavi için geldiğim seanslardaki Nilüfer Hanım’ın sağladığı tedavi hassasiyetine, sağlık önerilerine teşekkür ederim. Dr. Eser Alptekin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin tüm çalışanlarına güleryüzlü ve tedavide yakınlıkları nedeniyle çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, sağlığıma kavuştum.
Prof. Dr. Ş. Gü*** Küç***** / 15-02-2018
 
Tüm çalışanların ilgi ve alakası şifalanma sürecini hızlandırıyor. Ameliyattan başka şansımın olmadığı söylenen bel fıtığı problemimi yoğun bir tedaviyle iyileşme sürecine soktuk. Özellikle Sabriye Hanımın ilgisi ve yardımı için çok teşekkür ederim. Bana 3 değişik arkadaşımın tavsiyesi üzerine Alptekin’i bulmuştum. Ben de herkese güvenle tavsiye ediyorum.
Öz*** Sap*** / 16-02-2018
 
Emin ellerde sıhhat bulmama yardımcı olduğunuz için personele ve size çok teşekkürler.
Ku*** Gül***** / 19-02-2018
 
Tedavi süresi boyunca ilgi ve alakanız için teşekkür ederim. Herkese tavsiye edeceğim. Sevgiler.
Gu*** Ö. Öz*** / 28-03-2018
 
20 Günlük tedavim süresince ilgi ve özeniyle sağlığıma kavuşmam için elinden geleni yapan başta ruhan hanım olmak üzere tüm personelinize ve tabii doktorumuz Kerem bey’e saygı ve sevgilerimi sunarım. Teşekkürler.
Me*** Kan*** / 14-03-2018
 
En başta demek isterim ki çok güler yüzlü ve sıcak çalışanlar var kendimi evimde gibi hissettim bunun için teşekkür ederim ve tedavi süresince ağrılarımın azaldığını fark ettim. Teşekkürler.
Üm*** Er** / 16-03-2018
 
Cox sagolun. Müayinənize razı galdim. Cox xoş gelin sizice insanları nece qarsılamayacagınızdır.
Ta*** Nam**** Aze******* / 16-03-2018
 
Alptekin Fizik ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yapılan fizik tedavi seanslarından memnun kaldım, aynı zamanda tüm çalışmaları ve nezaketleri için çok memnun kaldığımı belirtir, başarılarınızın devamlı olmasını diler teşekkür ederim.
Ah*** Hal*** Ka*** / 22-03-2018
 
Tedavi süreci boyunca göstermiş olduğunuz güler yüz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Memnuniyetimi çevremdekilere de ileteceğimden emin olabilirsiniz.
Do*** Muh***** Ay*** / 23-03-2018
 
Alptekin polikliniği uzun yıllardır tanıyorum. Ablamdan, tanıdık tüm hastalara kadar olumlu dönüşlere şahit oldum. Tedavi odaklı ve işinin ehli insanlara kendinizi emanet edebilmek, günümüzde az rastlanan bir skala olduğundan güven vermektedir. Fizyoterapistim Ruhan hanıma, doktorum Kerem beye teşekkür ederim. Çizgilerini koruyacaklarından eminim. Rahatlıkla tüm sevdiklerime tavsiye edebileceğim Alptekin ailesine çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygı Sevgi ve muhabbetlerimle.
Fa*** Sul*** G** / 23-03-2018
 
Uzun süre sağda solda çevre aradım ve sonunda hepsinin boş olduğuna karar verip buraya geldim. İyi ki gelmişim %95 sağlam olarak ayrılıyorum. Doktorum Kerem Bey’e fizyoterapistim Sabriye Hanıma ve yönetici personele şükranlarımı arz ediyorum. Artık sağlıklı günlerde görüşmek üzere. Hoşça kalın.
Ali Tat** / 23-03-2018
 
Tedaviye ilk başladığım günden bu son günüme kadar geçen zaman içinde ilgi ve alakalarından dolayı personele ve özellikle Sabriye Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Doktorum Kerem Bey’e ilgisi ve duyarlılığından dolayı bilhassa teşekkürü bir borç bilirim. Çok şükür ağrılarla başladığım bu tedavi sürecini sağlıklı, ağrısız bir şekilde tamamlamamın sevinci içindeyim. Saygılar.
Gül*** Akın***** / 23-03-2018
 
Bugünden yaklaşık iki ay kadar önce başlayan şikayetlerim sonucu gittiğim hastanede bel fıtığı olduğumu öğrendim. Hastanede bir doktorun 10 seans sonunda iyileşme olmaması taktirde ameliyat olmam gerektiğini söylemesi üzerine kaçtım. Çok şükür ki burayı buldum ve bir ay içerisinde bacağımı çekemez durumdayken artık daha rahat ağrısız gezebiliyorum. Kerem Hocanın belirttiği üzere bu eksiklerde egzersiz süreciyle beraber toparlanıp eski sağlığım geri gelmiş olacak. Buradaki herkese, özellikle Elif Hanım’a çok teşekkür ederim.
Al*** Ser**** / 24-03-2018
 
Belimdeki rahatsızlık nedeniyle gitmiş olduğum hastanede çekilen MR sonucu bel fıtığı olduğumu söyledi hastane doktoru ameliyat olmamı söyledi ben de komşum olan Ferhat Beyle konuştuğumda benim buraya gelmemi söyledi ve ben de onun tavsiyesiyle geldim 20 seanslık bir tedavi döneminden sonra şimdi kendimi daha iyi hissediyorum, memnunum. Başta Kerem Hocama ve Elif Hanım’a ve diğer çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ben de bundan sonra bu gibi vakalarda hastaları tavsiye edip yönlendireceğim. Kolay gelsin.
Er*** Çel*** / 27-03-2018
 
Bel fıtığı nedeniyle şiddetlenen ağrılarım için çare ararken Show TV programında seyrettiğim bir doktor için İstanbul’a geldik. Kendi yöntemleriyle ameliyat benzeri bir tedavi şekli önerdi. Bir dostumuzun tavsiyesiyle Kerem Bey’e geldik. Ameliyatların son çare olduğunu ve yöntemlerini bize anlattı, ikna olduk. Hızlandırılmış bir şekilde 20 seanslık tedavi aldık. Allaha şükürler olsun ilk geldiğim güne göre çok iyiyim. Çalışan personelin işinin ehli kişilerden olduğunu, bilhassa Ruhan Hanıma teşekkür ederim. Doktorumuza ve tüm personele teşekkür eder sağlıklı ve sıhhat dilerim.
Ali İh*** Oğul**** / 04-04-2018
 
Güleryüzlü ve ilgili çalışanları ile kaliteli hizmet veren kliniğinize teşekkür ederim. Ağrılarım halihazırda devam ediyor. Tedavinin etkilerini göstermesi için biraz daha süre gerektiği bildirildi. Zaman gösterecek. Her şey için teşekkürler.
Ak** Ta*** / 04-04-2018
 

× Bize Ulaşın